MAGICZNA MULTIKOSTKA INTERAKTYWNA

DMR156

Zasilanie ogniwami AA (LR6): 3

Dodaj do listy życzeń

MAGICZNA MULTIKOSTKA INTERAKTYWNA

74,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Magiczna multikostka interaktywna

Multikostka doskonale rozwija zdolności intelektualne i manualne maluchów, ich wyobraźnię oraz koncentrację.

Według psychologów zajmujących się naszymi dzieciami, zabawka interaktywna jest jedną z najlepszych form nauki. Założenia te spełnia nasza multifunkcyjna kostka dla dzieci, w 100%!

Produkt

Niesamowita zabawa!

5 kolorowych ścian, które wyposażone są w różnorakiego rodzaju elementy edukacyjne, zapewnią twojemu dziecku zachwyt oraz długie godziny mądrej i edukacyjnej zabawy. Kostka posiada również elemnty świetlne i dźwiękowe.

 

Ścianka biała

Na ściance białej multifunkcyjnej kostki, znajduje się gra, która rozwija cierpliwość, zręczność oraz spryt u Twojego dziecka.

Gra polega na uderzaniu w czerwony lub niebieski guzik, aby kuleczka która znajduje się wewnątrz przeskoczyła na drugą  strone. Przy uderzaniu młoteczkiem, dziecko usłyszy wesołe dźwięki!

 

Ścianka górna (żółta)

Na tej ściance znajdują się koraliki, które mogą spełniać wiele funkcji w zależności od wieku dziecka. Dzieci starsze, dzięki koralikom można nauczyć rozróżniania kolorów oraz liczeniu, zaś nasze młodsze pociechy będą miały wiele frajdy z dotyku oraz przerzucaniu koralików po pałąku.

Znajdują się tutaj także duży przycisk, który po naciśnięciu się świeci i wydaje dźwięki oraz z młoteczkiem wraz włącznikiem, do wyżej wspomnianej gry zręcznościowej.

 

 

Ścianka pomarańczowa

Przy tej ściance, Twoja pociecha poczuje się jak gwiazda śpiewu, ponieważ znajduje się na niej mikrofon.

Mikrofon uruchamia się poprzez podniesienie czerwonej dźwigni, która uruchamia także ekranik, w którym zobaczymy wesołe zwierzątko wraz z mikrofonem!

Ścianka różowa

Największa zębatka na tej ścianie wypełniona jest wodą, w której znajdują się zwierzęta morskie! Przy obrocie obu zębatek, wydają one wesołe dźwięki. Dwa dodatkowe guziki załączają różne dźwięki.

 

Ściana zielona

Na tej ścianie twoje dziecko może poczuć się jak mistrz kierownicy. Kierownicą można ruszać w lewo i prawo. Tak samo jak w prawdziwym samochodzie, znajduje się tutaj stacyjka, po której przekręceniu usłyszymy dźwięk silnika!

 

Ścianka niebieska

Przy tej ściance kostki multifunkcyjnej, znajduje się biały guzik, który zmienia obrazki na wyświetlaczu. Przy każdej zmianie obrazka, towarzyszy dzięcku dźwiek związany ze zmienianym obrazkiem! Znajduje się również mini-telefon, który rozwija wyobraźnię twojego dziecika.

Szczegóły:

ZABAWKA POSIADA CERTYFIKAT CE

ZAWABKA NIE POSIADA METALOWYCH CZĘŚCI ANI OSTRYCH KRAWĘDZI

Zabawka wykonana jest z dobrej jakości plastiku, w ładnych, żywych kolorach, co na pewno zachęci dziecko do zabawy i poznawania możliwości nowej zabawki.

Do uruchomienia potrzebne są 3 baterie 1,5V AA (nie dołączone do zestawu).

WYMIARY

ok. 17cm, z zamontowanymi pałąkami ok. 23,5cm
Szerokość jednej ściany: ok: 19cm

Opinie

Ocena 
Fenox 2015-06-22

KOSTKA

SUPERANCKA KOSTKA!

  Ocena 
  Kolna 2015-04-16

  najlepsza

  najlepsza zabawka jaką mogłam kupić swojej pociesze:) super, szkrabek się bawi cały czas

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   MAGICZNA MULTIKOSTKA INTERAKTYWNA

   MAGICZNA MULTIKOSTKA INTERAKTYWNA

   Multikostka doskonale rozwija zdolności intelektualne i manualne maluchów, ich wyobraźnię oraz koncentrację.

   Napisz opinię

   Szybka dostawa

    

   Jeżeli produkt posiada znaczek 24h, wystarczy że kupisz produkt z dostawą kurierem i opłacisz (przez płatności online lub płatność za pobraniem) do godz. 13.00 paczka będzie u Ciebie następnego dnia roboczego!

   Odbiór osobisty Brzezie

    

   Oferowane przez nas produkty można odebrać osobiście w Brzeziu na ulicy Szlacheckiej 92, pn-pt: 9-17. Zapraszamy do naszego sklepu.

   Video z produktami

    

   Obejrzyj filmiki video z naszymi produktami.