CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku ŚMIERĆ PRZYCHODZI ZIMĄ Zobacz większe

CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku ŚMIERĆ PRZYCHODZI ZIMĄ

KC-sci:ś.p.zimą

Dodaj do listy życzeń

CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku ŚMIERĆ PRZYCHODZI ZIMĄ

19,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Producent: Vesper

Autor: Stuart M. Kaminsky
Oprawa:
miękka
Format: 115 x 170 mm
Ilość stron: 352
ISBN: 978-83-60159-60-6

Detektyw Mac Taylor jest całym sercem oddany swojej pracy i uważa, że wszystko łączy się ze wszystkim, a każdy ma własną historię. Wraz ze współpracowniczką, detektyw Stellą Bonasera, kieruje zespołem kryminalistycznych ekspertów walczących z nowojorską przestępczością. Ci utalentowani ludzie widzą Nowy Jork w innym niż zwykli obywatele świetle: zbierają dowody i podążają tropem przestępców, by ostatecznie rozwikłać każdą sprawę.

W windzie eleganckiej kamienicy na Upper East Side znaleziono ciało mężczyzny w średnim wieku. Wstępne oględziny wykazały jedynie rany po kulach, nie znaleziono jednak śladów DNA, ani nie ustalono motywu zabójstwa. Czy to zbrodnia doskonała?

Kilka przecznic dalej ktoś morduje świadka znajdującego się pod ochroną policji. Chroniący kobietę policjanci przysięgają, że spędziła noc w zamkniętym pokoju hotelowym, w którym rano znaleziono ją martwą. Zespół STK  zbiera dowody i ślady od centrum Manhattanu do nowojorskich przedmieść, by rozwiązać dwie przejmujące zagadki kryminalne w mieście, które nigdy nie sypia.

Opinie

Napisz opinię

CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku ŚMIERĆ PRZYCHODZI ZIMĄ

CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku ŚMIERĆ PRZYCHODZI ZIMĄ

Napisz opinię

Szybka dostawa

 

Jeżeli produkt posiada znaczek 24h, wystarczy że kupisz produkt z dostawą kurierem i opłacisz (przez płatności online lub płatność za pobraniem) do godz. 13.00 paczka będzie u Ciebie następnego dnia roboczego!

Odbiór osobisty Brzezie

 

Oferowane przez nas produkty można odebrać osobiście w Brzeziu na ulicy Szlacheckiej 92, pn-pt: 9-17. Zapraszamy do naszego sklepu.

Video z produktami

 

Obejrzyj filmiki video z naszymi produktami.