Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką Etui

Informacje o Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką:

Etui z lampką do ebook Amazon Kindle 4 i Amazon Kidnle 5. Jest to świetne etui do kindle 4 oraz kindle 5. Idealnie sprawdza się do czytania w nocy dzięki dodatkowej lampce a etui do amazon kindle zawsze jest niezawodne i stworzone ze skóry ekologicznej.

Cena:

39,99 zł

Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką jest niedostępny. Kliknij i zobacz inne produkty z tej kategorii!

Wysyłka: Kurier UPS, cena od: 15,00 zł

Szczegóły Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką:

  • Waga: 0.2kg

Dodatkowe informacje o Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką:

Etui do Amazon Kindle 4 i Kindle 5 zostało stworzone z myślą o wymagających klientach. Etui zostało wykonane ze skóry ekologicznej wysokiej jakości, a także zadbano aby każdy detal był dopracowany idealnie.

Etui idealnie pasuje do Kindla, po włożeniu Kindla do etui, trzyma się on bardzo mocno co gwarantuje bezpieczeństwo Kindla. Etui zostało zaprojektowane tak aby był łatwy dostęp do klawiszy i każdego gniazda, a przednią część etui można wygiąć w tył.

Etui świetnie zabezpiecza Twojego Kindla z zewnątrz przed kurzem, uderzeniami i zarysowaniami, a dzięki miękkiej mikrofibrze która znajduje się w środku etui zachowana jest czystość, a wyświetlacz dzięki temu nigdy nie zostanie porysowany!

Możliwość ustawienia Twojego Kindla w 3 pozycjach, bądź trzymania go w ręce.

Dodatkowo etui posiada zapięcie na gumkę.

W gratisie dostajesz lampkę LED którą można przymocować do etui dzięki czemu ułatwi to czytanie w nocy. Lampka jest składa dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Zasilana jest bateriami które są w zestawie.

Gwarancja 12-miesięcy.


SZCZEGÓŁY:

 

  • Etui wykonane ze skóry ekologicznej
  • Etui wykonane jest z dbałością o detale
  • Idealnie pasuje do Amazon Kindle 4 oraz Kindle 5
  • Świetnie zabezpiecza czytnik i wyświetlacz
  • Przednią część etui można wygiąć do tyłu bądź użyć jako podstawki z 3 pozycjami
  • Lekkie i estetyczne
  • Etui zapinane na gumkę
  • Gwarancja 12 miesięcy


 

 

 

 

Producent: Etui

Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką

Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką (zdjęcie)


Ocena: 2.9/5 - 22 opinii  

W sklepie internetowym Taniutko.pl możesz kupić Etui z oparciem do Amazon Kidnle 4 i Kindle 5 z lampką nie wychodząc z domu!

Osoby które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając: etui kindle 5, etui amazon kindle 5, etui na kindle 5 z lampką, kindle etui, etui kindle 5 lampka, etui na ebook z lampką, jaka lampka do kindle 5, limitowane etui na magnes do amazon kindle paperwhite, kindle, etui kindle, kindle etui, etui do kindle 5, kindle etui z oparciem, etui na amazon kindle 5 z lampka, etui kindle 5 z lampką, kindle 4 etui z lampką, etui na kindle 5 lampka, etui z lampką do amazon kindle classic etui, kindle 5 kupic etui? opinie, kindle 5 etui z lampką i magnesem.
W tej samej kategorii - Etui do Amazon Kindle

Ostatnio wyszukiwane frazy